Rekomendacje

W czasach intensywnego rozwoju branży fitness i wysypu wszelkiej maści specjalistów znalezienie dobrego trenera personalnego posiadającego kierunkowe wykształcenie, znajomość anatomii, motoryki, fizjoterapii oraz mającego holistyczne podejście do człowieka jest niezwykle trudne. Natomiast znalezienie trenera który potrafi połączyć odpowiednie kompetencje z empatią i indywidualnym podejściem do podopiecznego graniczy z cudem. Miałem szczęście trafić na Tomka który jest nie tylko świetnym trenerem, ale i wspaniałym człowiekiem. Treningi zawsze są prowadzone z dużym zaangażowaniem i uwagą, zawsze mogę liczyć na merytoryczne wsparcie w trakcie, ale również w dni kiedy ćwiczę samodzielnie. Plan jest zawsze zróżnicowany, oparty o moje oczekiwania i aktualne możliwości oraz najnowszą wiedzę z konferencji oraz kursów w których Tomek uczestniczy i nieustanie podnosi kwalifikacje. Polecam każdemu bez względu na wiek, kondycje czy cel treningowy.
Tomasz Prażmowski
Informatyk
Paula - swoją pozytywną energią potrafi zmotywować do działania, nawet największego lenia (mnie)! Dzięki niej zawsze robię po prostu więcej. Ma holistyczne podejście do treningu i ciała i trenując z nią czuję się bezpiecznie pomimo moich problemów z kręgosłupem. Trening dostosowuje do moich potrzeb i moich kaprysów . Jest mega luźna i nie czuję przy niej choćby krztyny zawstydzenia - mogę pytać o wszystko. Nawet nie zauważyłam jak szybko Paula stała się moją najlepszą kumpelą i motywatorką do działania.
Julia ożlańska
Specjalista HR
Już w trakcie naszego pierwszego spotkania Tomek dał się poznać jako prawdziwy profesjonalista dysponujący dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem zarówno w dziedzinie fizjoterapii, jak i wielu formach sportowego wsparcia. Wspólne treningi poprzedził wnikliwym wywiadem oraz sprawdzeniem mojej sprawności ruchowo - fizycznej. W oparciu o mój ówczesny stan zdrowia, kondycję oraz sportowe cele, Tomek przygotował dla mnie indywidualny plan treningowy, którego realizacja szybko okazała się ambitnym wyzwaniem pozwalającym nie tylko na pokonywanie dotychczasowych ograniczeń, ale przede wszystkim na świadomą pracę z własnym ciałem. Pomimo planowego charakteru, spotkania z Tomkiem są dalekie od rutynowych treningów, są za to często urozmaicane o nowe elementy, przez co wolne od nudnej monotonii. Tomek Olchawa to kompetentny specjalista i znakomity trener uważnie dbający o wszechstronny rozwój fizyczny swoich podopiecznych. Szczerze polecam.
Lucek
Fotograf
Zacząłem współpracę z Tomkiem około 8 miesięcy temu i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że widać wyniki treningów pod jego okiem. Zdecydowałem się na ćwiczenia z trenerem personalnym z powodu problemów z kręgosłupem i dostosował on tak treningi, aby wzmocnić moje mięśnie stabilizujące oraz aby przy wykonywaniu ćwiczeń nie obciążać kręgosłupa. Stara się aby ćwiczenia były zróżnicowane i dostosowane do preferencji daje osoby oraz pomogły mu osiągnąć zamierzony cel. Tomek jest osobą bardzo komunikatywną, potrafiącą odpowiednio zmotywować i każdy trening z nim sprawia mi bardzo dużo satysfakcji. Tak więc jest to prawdziwy profesjonalista, którego mogę śmiało polecić każdemu, bez względu na to czy wcześniej ćwiczył czy nie.
Bartosz prażmowski
Lab Configurator
Paulina otoczyła mnie fachowym wsparciem i motywacją. Po pomogła mi wrócić do formy i jednocześnie pracujemy nad osiąganiem celów takich jak wyznaczona waga czy podtrzymanie motywacji do stałego dbania o dobrą kondycję fizyczną. Paulina zajmuje się mną kompleksowo: tworzy świetną atmosferę, aktywnie dba o poprawność wykonania ćwiczeń i pomaga kontrolować dietę. Serdecznie polecam!
Katarzyna D.
Dobry trening to nie tylko efekty wizualne, dobry trening, to przede wszystkim zdrowe i sprawne ciało, a także poprawa ogólnego samopoczucia. Treningi z Tomkiem są wielowymiarowe- jako fizjoterapeuta zna anatomię i motorykę ciała i potrafi tą wiedzę przekuć w działania praktyczne mające na celu poprawę nie tylko sylwetki, ale i stanu zdrowia podopiecznego, co więcej - trening z Tomkiem dostosowany jest do indywidualnych możliwości predyspozycji, a także do samopoczucia w danym dniu 🙂 ćwiczenia siłowe, boks, stabilizacja, poprawa mobilności - to elementy, które z pomocą Tomka składają się w całość. Polecam gorąco i zachęcam do współpracy :)

sylwia ligierska
Przygodę z treningami personalnymi zaczęłam w 2018 roku. Od tego czasu nie tylko udało mi się poprawić sylwetkę, ale również uzyskać prawidłową postawę ciała i zredukować dolegliwości bólowe pleców. Treningi odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Paulina jest niezwykle profesjonalna i dokładna, zwraca uwagę na każdy szczegół wykonywanego ćwiczenia. Uśmiech nie znika z jej twarzy, co udziela się również ćwiczącemu. Polecam każdemu dla zdrowia, ciała i ducha!
Anna S-M.
Dermatolog
Z Tomkiem ćwiczę regularnie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony zarówno z samego przebiegu, jak i efektów treningów. Tomek jest zawsze odpowiednio przygotowany, z planem ćwiczeń rozpisanym szczególowo na kartce. Dzięki temu czuję, że każdy trening jest częścią większej całości i prowadzi do osiągnięcia zaplanowanego celu. Tomek zwraca dużą uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, na bieżąco, i do skutku, koryguje wszelkie nieprawidłowości, dzięki czemu szybko nauczyłem się i utrwaliłem prawidłowe ruchy. Co szczególnie ważne, w okresie kwarantanny związanej z koronawirusem, moglem liczyć na profesjonalny zestaw ćwiczeń przygotowywany na bieżąco na każdy dzień przez Tomka, dzięki czemu moglem kontynuować treningi i nie tylko nie wyjść z formy, ale wręcz ją poprawić. Oprócz bycia profesjonalnym trenerem, Tomek jest również bardzo sympatycznym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, dzięki czemu czas spędzony z nim na każdym treningu, jest nie tylko wartościowy, ale również przyjemny.Tomek Olchawa to kompetentny specjalista i znakomity trener uważnie dbający o wszechstronny rozwój fizyczny swoich podopiecznych. Szczerze polecam.
piotr widacki
Trenuję z Tomkiem od kilku miesięcy i mimo tego, że są to intensywne treningi, po których czuję zmęczenie, to naprawdę chodzę na nie z przyjemnością. Tomek zawsze ma rozpisany dla mnie zestaw ćwiczeń, na każdy trening jest świetnie przygotowany. W trakcie naszych spotkań 100% jego uwagi jest na tym czy ćwiczenia wykonuję poprawnie, koryguje moją postawę i dba o moje bezpieczeństwo podczas treningów. Dzięki temu mam pewność, że nie narażę się na kontuzję. Ponadto kiedy nie mogę przyjść na siłownie rozpisuje mi treningi, które sama mogę robić w domu i dostosowuje je do sprzętu, który posiadam - to jest naprawdę super! Poza tym Tomek doradza mi też w innych obszarach zdrowego trybu życia i naprawdę fajnie jest z nim porozmawiać w trakcie przerw między ćwiczeniami. Jednym słowem: świetny trener! Polecam współpracę z nim 🙂
agnieszka widacka
Specjalista HR
Treningi z Tomkiem to jest dokładnie to czego oczekiwałem od współpracy z trenerem personalnym: na początku ocena mojej sprawności, później ćwiczenia dostosowane do mojej aktualnej formy, regularna zmiana ćwiczeń żeby nie było nudno, Tomek pilnuje techniki i mnie poprawia. Dodatkowo jest fajna atmosfera na treningu, czuję się mega zmotywowany do dalszej aktywności, dostaję niezły wycisk za każdym razem, a odkąd regularnie się ruszam mam więcej energii i nie bolą mnie już plecy. Polecam trenera Tomka Olchawę i nie mogę się doczekać następnego treningu.
Maciej K.
Kardiolog
Tomek - dla mnie trener idealny. Temperament, kompetencja, energia, uśmiech i pełna mobilizacja. Nie zamienię go na żadnego innego. Nigdy!
majka janusz
Stomatolog
Współpracuję z Tomkiem od 9 miesięcy. W kontakcie z nim bardzo cenię sobie jego bezpośredniość, dopasowanie treningu do moich potrzeb i możliwości, elastyczność w działaniu. Oprócz tego, że z każdego treningu wychodzę przyjemnie zmęczona, sama relacja z Tomkiem, rozmowy w trakcie ćwiczeń i kontakt między spotkaniami stanowią dla mnie dodatkową wartość. Fajnie jest ćwiczyć z kimś, z kim można przyjemnie pogadać, pożartować, czuć się swobodnie, niezależnie od tego, czy zrobiło się zadanie i czy da się radę zrobić tę jeszcze jedną, ostatnią pompkę. W trakcie treningu Tomek dba o to, czy wykonuję ćwiczenia prawidłowo i uczy mnie coraz to nowych umiejętności - przy różnych okazjach ruchowych zauważam, że realnie mi się to przydaje. Treningi z nim w 100% odpowiadają na moje potrzeby.Tomek Olchawa to kompetentny specjalista i znakomity trener uważnie dbający o wszechstronny rozwój fizyczny swoich podopiecznych. Szczerze polecam.
Emilia S.
Psycholog